MICHLO, s.r.o.
Sme firma zaoberajúca sa činnosťou v oblasti gastronómia.

Kuchár

Náplň práce
Zamestnávateľ prijme zamestnanca do pracovného pomeru na vykonávanie práce: kuchár

Charakteristika práce:
Varenie jedla.
Výdaj jedla.
Udržiavanie čistoty a hygieny v kuchyni.

Pracovný pomer s 12 hodinovou pracovnou dobou.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 19:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Možnosť získať pracovné skúsenosti s praxou v gastronómii. Stabilný plat a pocit istoty.
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Lamač, Lamačská cesta 1C
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 6 mesiacov.
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca, rozhodovanie, samostatnosť.
Ďalšie požiadavky: Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, oblohy)., Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov., Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál., Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku., Organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál., Kontrola kvality hotových jedál., Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), spoľahlivosť.
Wilsonovo nábrežie 88
Nitra
Kontaktná osoba: Marek Michlík
Telefón: +421917537496
Aktualizované 13.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár