MICHLO, s.r.o.
Sme firma zaoberajúca sa činnosťou v oblasti gastronómia.

Pokladníčka

Náplň práce
práca na pokladni, doplňovanie tovaru na predajnú plochu
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 19:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
stabilné zamestnanie
skĺbenie pracovných skúsenosti s praxou
práca na plný úväzok na neurčitú dobu
pravidelný príjem
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto, Kamenné námestie 1/A 1/4
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, samostatnosť.
Ďalšie požiadavky: skúsenosť za pokladňou vítaná, príjemné vystupovanie, ochota pracovať.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, spoľahlivosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).
Wilsonovo nábrežie 88
Nitra
Kontaktná osoba: Marek Michlík
Telefón: +421917537496
Aktualizované 13.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pokladník