Pokorný spol. s.r.o.
Spolecnost Pokorný byla založena v roce 1991 jako pokracování zastoupení americké nadnárodní firmy UNION CARBIDE – UCAR (nyní GRAFTECH). První dodávky tesnicích materiálu se uskutecnily již v roce 1981, kdy byl Ing. Pokorným, zakladatelem firmy, poprvé predstaven na ceskoslovenském trhu tehdy zcela unikátní materiál pro výrobu ruzných druhu tesnení - expandovaný pružný grafit pod obchodní znackou UCAR GRAFOIL®. Firma je nositelem zastoupení GRAFTECH pro Ceskou a Slovenskou republiku dodnes. Tato spolupráce prozatím vyvrcholila v roce 2000, kdy byla na trh uvedena ucelená rada vlastních materiálu pro výrobu plochých tesnení pod obchodní znackou POWER®graf UCAR GRAFOIL®. V roce 2001 je uvedena na trh další ucelená rada materiálu z expandovaného PTFE pod obchodním oznacením POWER®flon. Tyto materiály se pak staly základem rady vlastních výrobku firmy pod spolecným oznacením POWER®line. V soucasné dobe obchodní cinnost firmy expanduje do rady zemí strední a východní Evropy: Slovenska, Polska, Madarska, Ukrajiny, Beloruska i Ruska. Krome stežejní nabídky kompletního sortimentu prumyslového tesnení jsme rozšírili v roce 2008 svoje portfolio i na souvisejicí problematiku, jako napr. rešení problematických prírubových spoju, kdy jsme schopni klientum provést analýzu, návrh rešení vcetne výpoctu, zajištení šroubu s vrstvou suchého maziva vcetne profesionálního a efektivního utažení takového spoje.

Administratívny pracovník, Technický pracovník

Náplň práce
Hledáme technickou podporu do obchodního oddělení. Co Vás na této pozici čeká? Budete navrhovat řešení těsnosti v oblasti průmyslu. Povedete obchodní případ od začátku až do zdárného konce pod vedením produktového specialisty. Stěžejní komunikace se zákazníky bude probíhat v maďarském jazyce. Jak pro zákazníky, tak i pro obchodníky se stanete tou pravou oporou.
*interní podpora obchodu
*komunikace a spolupráce s obchodními zástupci
*komunikace se zákazníky, získávání potřebných informací a podkladů
*zpracování poptávek po technické stránce - tvorba cenové kalkulace
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
800-1000
Iné výhody
Dáme šanci také absolventům strojírenských oborů!
Zaměstnanecké výhody, benefity:
Zaškolení, silné zázemí a vysoká odborná podpora firmy
Možnost dalšího vzdělávání a růstu
Pracovní doba po-čt 7:30 – 16:00, pátek 7:30 – 14:00
Dobrá dostupnost MHD
Příspěvek na stravování
Dobré ohodnocení na základě dosažených výsledků
Mobilní telefon
Moderní pracovní prostředí
Miesto práce
Juhomoravský kraj
Brno
Termín nástupu
dohodou
Společnost Pokorný, spol. s.r.o. byla založena v roce 1991. Naše stěžejní nabídka je kompletní sortiment průmyslového těsnění, umíme řešit i problematiku přírubových spojů. www.tesneni.cz
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Jazykové znalosti:
Maďarský jazyk - Středně pokročilý (B2)
Pozice je vhodná i pro pro absolventa

Osobnostní předpoklady a dovednosti:
SPŠ/VŠ - obor strojírenství
Dobrá orientace v technické dokumentaci
Technické myšlení
Znalost maďarského jazyka slovem a písmem nutná
Znalost anglického jazyka - výhodou
Spolehlivost a cílevědomost
Trnkova 115
62800 Brno
CR
Kontaktná osoba: Balážová Andrea
Telefón: 00420 720 052 842
Aktualizované 12.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Technický pracovník