Pokorný spol. s.r.o.
Spolecnost Pokorný byla založena v roce 1991 jako pokracování zastoupení americké nadnárodní firmy UNION CARBIDE – UCAR (nyní GRAFTECH). První dodávky tesnicích materiálu se uskutecnily již v roce 1981, kdy byl Ing. Pokorným, zakladatelem firmy, poprvé predstaven na ceskoslovenském trhu tehdy zcela unikátní materiál pro výrobu ruzných druhu tesnení - expandovaný pružný grafit pod obchodní znackou UCAR GRAFOIL®. Firma je nositelem zastoupení GRAFTECH pro Ceskou a Slovenskou republiku dodnes. Tato spolupráce prozatím vyvrcholila v roce 2000, kdy byla na trh uvedena ucelená rada vlastních materiálu pro výrobu plochých tesnení pod obchodní znackou POWER®graf UCAR GRAFOIL®. V roce 2001 je uvedena na trh další ucelená rada materiálu z expandovaného PTFE pod obchodním oznacením POWER®flon. Tyto materiály se pak staly základem rady vlastních výrobku firmy pod spolecným oznacením POWER®line. V soucasné dobe obchodní cinnost firmy expanduje do rady zemí strední a východní Evropy: Slovenska, Polska, Madarska, Ukrajiny, Beloruska i Ruska. Krome stežejní nabídky kompletního sortimentu prumyslového tesnení jsme rozšírili v roce 2008 svoje portfolio i na souvisejicí problematiku, jako napr. rešení problematických prírubových spoju, kdy jsme schopni klientum provést analýzu, návrh rešení vcetne výpoctu, zajištení šroubu s vrstvou suchého maziva vcetne profesionálního a efektivního utažení takového spoje.

Obchodník, Technický pracovník

Náplň práce
Baví vás obchodovat? Dovedete si představit řešit únik médií z rotačních strojů (čerpadel) v různých průmyslových provozech? Obchodování je hra. Baví vás hrát si? Pracovní náplň: Vašimi hlavními úkoly po intenzivním zaškolení, bude rozvoj obchodních vztahů se stávajícími zákazníky, akvizice nových obchodních partnerů ve svěřené oblasti Maďarska a zjišťování jejich potřeb. Dále poskytování pravidelného prodejního servisu a budování trvalých kontaktů založených na spolehlivosti. Jedná se o práci s podporou kvalifikovaného týmu specialistů. Vašimi zákazníky budou: rafinerie, chemické a průmyslové provozy, vodárny, potravinářské provozy, elektrárny, pivovary, mlékárny a další. Výsledek Vaší práce je odborně utěsněný rotační stroj bez úniku média. Čeká Vás obchodování na maďarském trhu. Počítejte s přespáváním (3-4 noci týdně v Maďarsku).
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1000-2000
Iné výhody
Atraktivní příjem v závislosti na dosažených výsledcích
(základní fixní mzda + % z obratu)
Služební automobil i k osobnímu užívání
Mobilní telefon
Notebook
Vzdělávání v oboru
Profesní růst a osobní rozvoj
Miesto práce
Maďarsko
přidělení region v Maďarsku
Termín nástupu
dohodou
Co získáte přímo Vy u nás? Čeká Vás zajímavá práce v týmu s produktovými specialisty. Setkáte se s různými zařízeními, budete prožívat neustále nové situace a nacházet řešení problémů. Budete mít dobrý pocit, když se podaří vše vyřešit a zákazník bude spokojen. Jedná se o tvůrčí činnost a díky zkušenostem budete schopen vyřešit úniky strojních zařízení a z toho budete mít dobrý pocit. U zákazníků máme velmi dobré jméno. Jsme "pojmem" v oboru a stabilní zaměstnavatel. Ve firmě máme dobrý kolektiv. Budete se účastnit velmi užitečných praktických kurzů a odborného vzdělávání v daném oboru. Můžete se spolehnout na atraktivní příjem v závislosti na dosažených výsledcích (základní fixní mzda + % z obratu), profesní růst a osobní rozvoj.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Co potřebujeme od Vás:
Prokazatelné prodejní dovednosti a zkušenosti (minimálně 1 rok)
SŠ/ÚSO vzdělání v oboru strojírenství
Čtení technických výkresů / technické myšlení
Časovou flexibilitu, ochotu cestovat
Týmového ducha
Orientaci na výsledek, ctižádost, cílevědomost
Ochotu učit se novým věcem
Loajalitu, spolehlivost a pečlivost
Zodpovědnost a pracovitost
Řid. průkaz sk. B
Jazyk – Slovenský, Maďarský (pokročilý C1)

Chcete se k nám přidat? Pokud ano, klikněte na tlačítko "pokračovat a zaslat životopis". Odpovíme každému.
Trnkova 115
62800 Brno
CR
Kontaktná osoba: Balážová Andrea
Telefón: 00420 720 052 842
Aktualizované 12.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Technický pracovník