Pokorný spol. s.r.o.
Spolecnost Pokorný byla založena v roce 1991 jako pokracování zastoupení americké nadnárodní firmy UNION CARBIDE – UCAR (nyní GRAFTECH). První dodávky tesnicích materiálu se uskutecnily již v roce 1981, kdy byl Ing. Pokorným, zakladatelem firmy, poprvé predstaven na ceskoslovenském trhu tehdy zcela unikátní materiál pro výrobu ruzných druhu tesnení - expandovaný pružný grafit pod obchodní znackou UCAR GRAFOIL®. Firma je nositelem zastoupení GRAFTECH pro Ceskou a Slovenskou republiku dodnes. Tato spolupráce prozatím vyvrcholila v roce 2000, kdy byla na trh uvedena ucelená rada vlastních materiálu pro výrobu plochých tesnení pod obchodní znackou POWER®graf UCAR GRAFOIL®. V roce 2001 je uvedena na trh další ucelená rada materiálu z expandovaného PTFE pod obchodním oznacením POWER®flon. Tyto materiály se pak staly základem rady vlastních výrobku firmy pod spolecným oznacením POWER®line. V soucasné dobe obchodní cinnost firmy expanduje do rady zemí strední a východní Evropy: Slovenska, Polska, Madarska, Ukrajiny, Beloruska i Ruska. Krome stežejní nabídky kompletního sortimentu prumyslového tesnení jsme rozšírili v roce 2008 svoje portfolio i na souvisejicí problematiku, jako napr. rešení problematických prírubových spoju, kdy jsme schopni klientum provést analýzu, návrh rešení vcetne výpoctu, zajištení šroubu s vrstvou suchého maziva vcetne profesionálního a efektivního utažení takového spoje.

Technický pracovník, Administratívny pracovník

Náplň práce
Hledáme do Brna technickou podporu do obchodního oddělení. Co Vás na této pozici čeká? Budete navrhovat řešení těsnosti v oblasti průmyslu. Povedete obchodní případ od začátku až do zdárného konce pod vedením produktového specialisty. Stěžejní komunikace se zákazníky bude probíhat v maďarském jazyce. Jak pro zákazníky tak i pro obchodníky se stanete tou pravou oporou.
*interní podpora obchodu
*komunikace a spolupráce s obchodními zástupci
*komunikace se zákazníky, získávání potřebných informací a podkladů
*zpracování poptávek po technické stránce - tvorba cenové kalkulace

Dáme šanci také absolventům strojírenských oborů!
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
800-1200 Euro
Iné výhody
Zaškolení, silné zázemí a vysoká odborná podpora firmy
Možnost dalšího vzdělávání a růstu
Pracovní doba po-čt 7:30 – 16:00, pátek 7:30 – 14:00
Dobrá dostupnost MHD
Příspěvek na stravování
Dobré ohodnocení na základě dosažených výsledků
Mobilní telefon
Moderní pracovní prostředí
Zvyšování kvalifikace v zahraničí

místo výkonu práce Brno
Miesto práce
Juhomoravský kraj
Brno
Termín nástupu
dohodou
Společnost Pokorný, spol. s.r.o. byla založena v roce 1991. Naše stěžejní nabídka je kompletní sortiment průmyslového těsnění. Více informací na www.tesneni.cz
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
SPŠ/SOŠ/VŠ - obor strojírenství
Dobrá orientace v technické dokumentaci
Technické myšlení
Znalost maďarského jazyka slovem a písmem nutná
Znalost anglického jazyka - výhodou
Spolehlivost a cílevědomost
Jazykové znalosti: Maďarský jazyk - Středně pokročilý (B2)
Trnkova 115
62800 Brno
CR
Kontaktná osoba: Balážová Andrea
Telefón: 00420 720 052 842
Aktualizované 12.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Technický pracovník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník