MIKO-MAT spol. s r.o.
Výroba, servis a inštalácia elektronických automatov.

Elektromechanik, Elektrotechnik, Servisný technik, Pomocný pracovník

Náplň práce
Konštrukcia elektronických zariadení, servis elektronických automatov, pomocné práce.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Platobné a ostatné podmienky budú predmetom osobného pohovoru.
Miesto práce
Bratislava
Podunajské Biskupice
Termín nástupu
do 28.02.2017
Informácie pre uchádzača
Hľadáme šikovného elektronika, nástup možný do 28.02.2018.
(spoločnosť Miko-Mat s. r. o. so sídlom na Odeskej ulici BA zaoberajúca sa servisom výdajných automatov).
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
čistý register trestov - bezúhonnosť
kreatívne myslenie - konštrukcia elektronických zariadení
platná vyhláška 508/2009 Z.z. (alebo obnovená 718/2002 Z.z. prípadne 74/1996 Z.z.)
aktívny vodič
dobrá znalosť Bratislavy
Furdekova 2
85005 Bratislava
Slovensko
Kontaktná osoba: Vlastislav Míček
Telefón: 0903705239
Aktualizované 12.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektromechanik

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektrotechnik

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Servisný technik