Šuberts s.r.o
Veľkoobchodná a maloobchodná spoločnosť s profesionálnou vlasovou kozmetikou.

Predavač

Náplň práce
Hľadáme asistentku predaja spojenú s administratívou do našej predajne vlasovej kozmetiky a doplnkov.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
650
Predajňa otvorená iba počas pracovných dní, víkendy a sviatky voľné.
Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď
Informácie pre uchádzača
Všetky záujemkyne hláste sa v pracovných dňoch na tel čísle 0911558570, poprípade zašlite životopis na suberts@suberts.sk
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Samostatná práca, spoľahlivosť, precíznosť, chuť naučiť sa nové veci
Kálov 353/9
01001 Žilina
Slovensko
Kontaktná osoba: Nochtová Martina
Telefón: 0911558570
Aktualizované 12.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Predavač