Investicny klub
Asset Management and Private Equity. We invest in capital markets.

Obchodný zástupca, Finančný manažér, Predajca

Náplň práce
Stretávaj úspešných, získavaj nové priateľstvá a užívaj si prácu
Jediný spôsob ako získať to, po čom túžite je pomôcť množstvu ľudí získať to po čom túžia oni.
Úspešné firmy a manageri neustále riešia, ako nakupovať tak, aby predávali so ziskom.
Však to poznáš, tvorba zisku je základná myšlienka firmy.
Pridaj sa ku nám a vytváraš zisk pre svojich klientov. A pri tom zarábaš.
Tento inzerát je pre obmedzený počtom nových kolegov. Prijímame len jedného spolupracovníka pre každý kraja.
Ponúkame nové partnerstvo pre:
Košický, Prešovský, Banskobystrický, Žilinský, Nitriansky, Trenčiansky, Trnavský a Bratislavský.
Čo získavaš spoluprácou
Tak si predstav, že máš firmu, ktorá disponuje na účte voľným kapitálom aspoň 10.000,- EUR. A Ty je pomôžeš vytvárať dlhodobý, pasívny zisk. A to všetko bez ďalších starostí.
Zdá sa Ti to zmysluplné? Na Slovensko sme priniesli novú formu obchodovania. Ešte veľmi mladú. A Ty z tejto výhody môžeš profitovať.
Budeš jediným partnerom vo svojom kraji, ktorý sa stane zástupcom pre účet PAMM.
Začínaš byť nadšený touto ponukou? Zisti o nej viac a pamätaj, že berieme len jedného partnera pre daný kraj. Klikni na www.spolupracuj.eu a dozvieš sa viac.
A čo ponúkame?
- Dynamický kolektív na medzinárodnej úrovni.
- Bezplatné zaškolenie a vzdelávanie.
- Flexibilita pracovného času.
- Zárobok viac ako 1.000 eur.

Požiadavky:
- Ochota vzdelávať sa v oblasti.
- Flexibilita.
- Komunikatívnosť.
- Zmysel pre tímovú prácu.

Práca je možné vykonávať aj popri zamestnaní.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
1000
Miesto práce
Slovenská republika
Bratislavský kraj
Trnavský kraj
Trenčiansky kraj
Nitriansky kraj
Požadované vzdelanie
úplné stredoškolské s maturitou
Telefón: 0950828302
Fax: 0950828302
Aktualizované 12.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný zástupca

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Finančný manažér

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Predajca