Data servis - informace s.r.o.
Společnost Data Servis je jedničkou v mezinárodních průzkumech na trhu gastronomických podniků (HORECA segment). Spolupracujeme s předními společnostmi působícími na trhu gastronomie, pomocí průzkumů trhu monitorujeme nejnovější trendy v gastronomii a podporujeme obchodní aktivity našich klientů. Na trhu gastronomie a průzkumů trhu působíme již téměř 20 let.

Marketingový pracovník, Kontrolór, Brigádnik, Anketár

Náplň práce
Náplní práce je návštěva restauračních zařízení, kde je zapotřebí vyplnit dotazník.

Trávíte rádi svůj čas aktivně, ale chcete si ho plánovat podle sebe? Baví Vás si povídat s lidmi? Rádi byste
si přivydělali? Staňte se tazatelem Data Servisu. Vše potřebné Vás naučíme.

Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
7,6 - 9,6 EUR/Úkol
Iné výhody
Nabízíme:
stabilní brigádu/dlouhodobý přivýdělek
práci, ve které jste pánem svého času
odměňování v závislosti na výkonu práce - počtu vyplněných dotazníků
růst mzdy při dlouhodobé spolupráci
mzda od 100 do 500 Kč/dotazník
vhodné pro maminky na MD, důchodce nebo studenty
Miesto práce
Martin
Ružomberok
Žiar nad Hronom
Čadca
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ihned nebo dle domluvy
Informácie pre uchádzača
Požadujeme:
věk nad 18 let
bezúhonnost
ukončené SŠ vzdělání
základní znalost práce na PC (Word, Excel)
komunikativnost

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, o lhůtách uchovávání Vašich osobních údajů a o výkonu
Vašich práv v souladu s požadavky GDPR naleznete na www.data-servis.eu/gdpr.

Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Jaklovecká 1379/9
71000 Ostrava
Česká Republika
Kontaktná osoba: Andrea Mecnerová
Telefón: +420597430500
Aktualizované 21.3.2019

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Marketingový pracovník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kontrolór

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Brigádnik