Dealco s.r.o.
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu
Personálne poradenstvo

Predajca, Obchodník pre predaj kotlov - SR, príp. Čechy

Náplň práce
Hľadáme technicky zdatného obchodníka, kt. má skúsenosti s predajom kotlov. Jedná sa o skúseného človeka, ktorý má znalosť nielen obchodnú, ale i technickú - vie zákazníkovi vysvetliť benefity ponúkaného riešenia, i keď môže byť drahšie ako ponúka konkurencia.
Hľadáme človeka, ktorý verí produktu, ktorý predáva - vie vysvetliť detaily fungovania a vie na mieste vyskladať podľa požiadaviek zákazníka rôzne alternatívy riešenia.
Hľadáme človeka, ktorý sa na mieste sám rozhodne, aký variant, je pre zákazníka výhodný a tento variant vie i finančne naceniť a zrovnať s konkurenciou.
Hľadáme človeka, ktorý má schopnosti udržiavať a rozvíjať strategické partnerstvá so zákazníkmi.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
Dohodou
Iné výhody
Služobné auto aj na súkromné účely
Zaujímavé finančné ohodnotenie fix + prémie z predaja
Miesto práce
Slovenská republika
Česká republika
celé Slovensko, príp. Čechy
Termín nástupu
Dohodou
Informácie pre uchádzača
Bydlisko na území SR, príp. na území Čiech
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Vodičský preukaz
B
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Jedná sa o kotol, ktorý je konštruovaný na rôzne druhy biomasy. Dokáže spoľahlivo spaľovať všetky bežné druhy biomasy poľnohospodársko-lesníckeho pôvodu. /Drevo, slama, rašelina, t.j. biomasa ako palivo/
Kontaktná osoba: Vedúci pobočky
Telefón: +421948974500
Aktualizované 20.5.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Predajca