MEUS s.r.o.
Obchodná firma MEUS s.r.o., vznikla v roku 2005. Od zaciatku pôsobenia na Ceskom trhu sa firma špecializovala na docasné pridelenie zamestnancov zo Slovenskej a Ceskej republiky, neskôr z Bulharskej republiky v oblasti strojárstva, kovovýroby a iné výrobné-odborné profesie na území CR .

Zvárač, Zámočník, Juhočeský kraj 150 kč/hod. v čistom

Náplň práce
skladanie a zváranie konštrukcií na haly, násypky a zásobníky do poľnohospodárstva, trúbky, plechy. Zvary nie sú náročné, čo sa týka hrúbky alebo dĺžky zvaru, ale aby boli na pohľad súvislé a rovnomerné.
Čítanie jednoduchých výkresov, platný zváračský preukaz Z-M1.
Mzda 150 kč /hod. v čistom.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
150 kč/hod. v čistom
Iné výhody
- turnusová práca
- práca na trvalý pracovný pomer (pracovnú zmluvu, zmluva na dobu neurčitú)
- 10 alebo 12 hod. zmeny + soboty, nedele - voľné, nočné NIE
- strava zabezpečená, príspevok na stravu
- príspevok na dopravu 1 000 kč/mesiac
- ubytovanie zdarma, platí firma
- v prípade vlastného ubytovania príspevok na ubytovanie 3 500 kč / mesiac.
- možnosť záloh každý týždeň 1000 kč - 1 500 kč.
Miesto práce
Česká republika
Juhočeský kraj
Želeč u Tábora
Termín nástupu
22.01.2018
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite životopis s podrobným popisom Vašej kvalifikácie a praxe na e-mail info@meusgroup.eu alebo job@meusgroup.eu. Ak nemáte možnosť alebo neviete poslať životopis volajte alebo píšte SMS na tel. číslo +421 948 008 683 alebo +421 911 886 924.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
platný základný kurz zvárania Z-M1.
Kontakt
MEUS s.r.o.
tr. Kpt. Jaroše 1944/31
602 00 Brno
Ceská republika
Telefón: 0948008683
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zvárač

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zámočník