MEUS s.r.o.
Obchodná firma MEUS s.r.o., vznikla v roku 2005. Od zaciatku pôsobenia na Ceskom trhu sa firma špecializovala na docasné pridelenie zamestnancov zo Slovenskej a Ceskej republiky, neskôr z Bulharskej republiky v oblasti strojárstva, kovovýroby a iné výrobné-odborné profesie na území CR .

Brusič, Kontrolór, Robotník, Brno 130 kč/hod. v čistom

Náplň práce
kontrola a obrusovanie odliatkov z liatiny pre brzdové systémy osobných a nákladných áut na stojanovej alebo ručnej brúske. Nebrúsi sa každý kus. Položiť na pás, skontrolovať výrobok v prípade potreby ručnou alebo stojanovou brúskou obrusovať miesta a plochy, kde vznikol na odliatku otrep ( zbytočný materiál ). Mzda prvý mesiac 120 kč/hod. v čistom, druhý mesiac po zaškolení navýšenie mzdy na 130 kč/hod. v čistom. Možnosť zaučiť sa. Nástup do práce 23.01.2018.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 120 kč - 130 kč/ hod. v čistom
Iné výhody
- turnusová práca 20 dni v práci a 8 dni doma
- ubytovanie zabezpečené, platí firma.
- 8, 12 hodinové pracovné zmeny (iba denne), pracuje sa aj v sobotu, nedele sa nepracuje.
- možnosť záloh každý týždeň 1 000 kč alebo 1 500 kč.
- príspevok na stravu: 37 kč/obed dopláca zamestnávateľ a 25 kč/obed si platí zamestnanec sám.
- práca na hlavný pracovný pomer.
Miesto práce
Česká republika
Juhomoravský kraj
Brno
Termín nástupu
23.01.2018
Informácie pre uchádzača
V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite životopis s podrobným popisom Vašej kvalifikácie a praxe na e-mail info@meusgroup.eu alebo job@meusgroup.eu. Ak nemáte možnosť alebo neviete poslať životopis volajte alebo píšte SMS na tel. číslo +421 948 008 683 alebo +421 911 886 924.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Pred nástupom do práce je potrebné, aby mal uchádzač výpis zo zdravotnej dokumentácie alebo potvrdené potvrdenie od lekára z našej firmy.
Kontakt
MEUS s.r.o.
tr. Kpt. Jaroše 1944/31
602 00 Brno
Ceská republika
Telefón: 0948008683
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Brusič

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kontrolór

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník