Libra Expres
ZR

Brigádnik, Pomocné práce, Robotník, NEMECKO, SEZÓNNE PRÁCE V POĽNOHOSPODÁRSTVE 2018

Náplň práce
SEZÓNNE PRÁCE NA FARMÁCH A V SKLENÍKOCH :

Aj bez znalosti nemčiny !
V zimnom období prevažne práce v skleníkoch (do cca.30.03.2018 ).
Často aj krátkodobé brigády (na 1-2 týždne).

Zárobky cca. 2.000,-€/mes. netto (orientačne, štatistický priemer, často úkolová mzda).*
Ubytovanie a stravu z pravidla zabezpečujú farmári (priamo na farme, alebo v okolí).

*Uvádzaný plat je štatistický priemer. Závisí od povahy práce a konkrétnej dohody.
Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
Cca.2000 €/ mes.,orientačne, často práca na úkol
Miesto práce
Zahraničie
Nemecko
nemecké vinice, sady, plantáže a skleníky
Termín nástupu
ASAP
Informácie pre uchádzača
*Nie sme sprostredkovateľom práce za úhradu a netýkajú sa nás ustanovenia ÚPSVaR (v SK) ani MPSV (v CZ).
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vzhľadom k obmedzeným možnostiam inzertného servera, odporúčame podrobné info., ako získať job podľa Vašich predstáv, vyžiadať e-mailom.*

Sme tu pre Vás !
Kontaktná osoba: Vybavuje : klm
Telefón: +421915035965
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Brigádnik

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník