SENIOR CENTRUM HANDLOVÁ, n.o.
Naša organizácia poskytuje 24 hodinovú opatrovateľskú starostlivosť klientom v seniorskom veku.

Fyzioterapeut

Náplň práce
Vykonávanie rehabilitačných cvičení so seniormi.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 480 do 696 € za mesiac
Iné výhody
Práca v novom kolektíve, osobné ohodnotenie.
Miesto práce
okres Prievidza
Handlová, Márie Krššákovej 1
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre zdravotne postihnutého, absolventa.
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi).
Počítače: Microsoft Excel - elementárna.
Osobnostné predpoklady: empatia.
Márie Krššákovej 1
Handlová
Kontaktná osoba: Mgr. Daniela Báleková
Telefón: +421917127450
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Fyzioterapeut