SENIOR CENTRUM HANDLOVÁ, n.o.
Naša organizácia poskytuje 24 hodinovú opatrovateľskú starostlivosť klientom v seniorskom veku.

Zdravotnícky asistent

Náplň práce
zabezpečovanie ošetrovateľskej starostlivosti
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 18:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 480 do 672 € za mesiac
Iné výhody
práca v mladom kolektíve, odmeny, osobné ohodnotenie
Miesto práce
okres Prievidza
Handlová, Márie Krššákovej 1
Termín nástupu
1. 2. 2018
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi).
Počítače: Internet - elementárna.
Ďalšie požiadavky: bezúhonnosť, samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita.
Osobnostné predpoklady: empatia.
Márie Krššákovej 1
Handlová
Kontaktná osoba: PhDr. Emília Nyitrayová
Telefón: +421905964027
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zdravotnícky asistent