Ministerstvo obrany Slovenskej republiky

Kuchár/Kuchárka

Náplň práce
Príprava a výdaj jedál.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 14:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 480 do 600 € za mesiac
Zvýšená dovolenka o 1 týždeň, pracovný čas 7,5 hod. Pravidelne vyplácaná mzda, bez omeškania.
Miesto práce
okres Prievidza
Zemianske Kostoľany, Pod horou 1
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Certifikáty: Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1).
Kutuzovova 8
Bratislava-Nové Mesto
Kontaktná osoba: Mgr. Miriam BERNÁTOVÁ
Telefón: +421960346231
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár