GAZU SK s. r. o.
Spoločnosť GAZU SK s. r. o. sa zaoberá sprostredkovaním služieb a obchodu v oblasti logistiky, skladového hospodárstva, administratívnymi službami.

Skladový pracovník

Náplň práce
Hľadáme do logistického centa DC Tesco Petrovany-Vysielač pracovníkov na pozíciu picker- práca so skenerom a NZV.
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 18:00.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 480 do 700 € za mesiac
Miesto práce
okres Prešov
Prešov, Budovateľská 38, pavilón A, A1, kancelária č. 57
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Certifikáty: Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1).
Slnečná 12
Nová Dedinka
Kontaktná osoba: Ing. Viera Ivancová
Telefón: +421918113807
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník