MUDr. Lýdia Starinská, všeobecné lekárstvo
Ambulancia praktického všeobecného lekára pre dospelých Jarovnice 203, okres Sabinov,

Zdravotná sestra

Náplň práce
zdravotná sestra v odbore ošetrovateľstvo - Bc. resp. diplomovaná sestra
Pracovný čas: od 7:00 do 14:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 480 do 750 € za mesiac
Miesto práce
okres Sabinov
Jarovnice, Jarovnice 203
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Ďalšie požiadavky: práca na obdobie zastupovania do 3 rokov.
Jarovnice 203
Jarovnice
Kontaktná osoba: MUDr. Lýdia Starinská
Telefón: +421948398396
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zdravotná sestra