Tomáš Zaťko
Obchodný manažér

Náplň práce
- vedenie spolupracovníkov
- stretnutia s obchodnými partnermi
- administratívne činnosti, mail, PC
- spracovanie požiadaviek zákazníkov, vypracovanie komplexných plánov
- vybavenie požiadaviek, servis klientov, práca s interným portálom a databázou
- prezentácia služieb spoločnosti

V prvých dvoch týždňoch prebieha zapracovanie a oboznámenie s pracovnými postupmi, princípmi a hodnotami spoločnosti.
Následne bude praktické vzdelávanie. Práve to zabezpečí dohľad nad horeuvedenými pracovnými činnosťami.
Po troch mesiacoch bude uchádzač uvedenú pracovnú náplň vykonávať samostatne.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 480 do 1000 € za mesiac
Iné výhody
- možnosť flexibilnej pracovnej doby
- motivačné finančné ohodnotenie
- vzdelávanie
- kariérny rast
- benefitný program
Miesto práce
okres Šaľa
Šaľa, P.Pázmaňa 17/A
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: vedenie ľudí, organizovanie a plánovanie práce, komunikácia (jednanie s ľuďmi), tímová práca, informačná gramotnosť, tvorivosť (kreativita), samostatnosť.
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - elementárna, Microsoft PowerPoint - elementárna, Internet - pokročilá.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, cieľavedomosť, komunikatívnosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).
Kontakt
Tomáš Zaťko
Mostová 648
Mostová
Kontaktná osoba: Tomáš Zaťko
Telefón: +421902113719
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný manažér