CET-company, s.r.o.
Sme Firma zaoberajúca sa osobnou TAXIslužbou.

Vodič TAXI

Náplň práce
VODIČ TAXISLUŽBY v LUČENCI
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 5:00 do 15:00.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 480 do 600 € za mesiac
Iné výhody
Potrebné náležitosti vybaví TAXIslužba
-Preukaz vodiča TAXI
-Zaškolenie
Miesto práce
okres Lučenec
Lučenec, Podjavorinskej 21
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: finančná a ekonomická gramotnosť.
Ďalšie požiadavky: -VP.skupiny B min.3Roky a viac, -Vek min 21. rokov, -Čistý register Trestov, -Bydlisko Lučenec, -Znalosť miestnej siete ulíc a okolia min. 60% (preskúšanie), -Príjemný vzhlad a vystupovanie, -Skvelé vodičské zručnosti, -časová flexibilita, nakoko sa nejedná o prácu na páse vo fabrike., , , životopis nalepšie s Fotografiou a vašim kontaktom zasielajte na , taxilucenec@gmail.com, , poprosím o prvý kontakt výhradne formu e-mailu nakoľko sme zaneprázdnený a nevieme sa venovať každému uchádzačovy telefonicky, .
Osobnostné predpoklady: pamäť, trpezlivosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Podjavorinskej 21
Lučenec
Kontaktná osoba: Igor Oravec
Telefón: +421908196628
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič