SAMAMDOBRE, s.r.o.
Spoločnosť sa zaoberá poskytovaním reštauračných služieb

Kuchár - pizzér

Náplň práce
príprava denného menu, príprava jedla podľa menu lístka, príprava studenej a teplej kuchyne, pečenie pizze, umývanie riadu, pomocné práce v kuchyni ako napríklad umývanie riadu, zodpovednosť za čistotu v kuchyni, práca denných inventúr zásob, navrhovanie denného menu
Pracovný čas: od 8:00 do 23:45.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 480 do 480 € za mesiac
Iné výhody
osobnostný rozvoj
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto, Zámocká 30
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: vedenie ľudí, motivovanie ľudí, komunikácia (jednanie s ľuďmi), vyjednávanie, prezentovanie, kultivovaný písomný prejav, tímová práca, analyzovanie a riešenie problémov, rozhodovanie, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), tvorivosť (kreativita), samostatnosť, osobnostný rozvoj, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Osobnostné predpoklady: pamäť, praktické myslenie, cieľavedomosť, trpezlivosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), sebaovládanie, asertivita, sebaistota.
Smolenická 18
Bratislava-Petržalka
Kontaktná osoba: Bc. Stanislav Marek
Telefón: +421903652695
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár