Creative Arts s.r.o.
Výroba zdravotníckych pomôcok Zubná technika

Zubný technik

Náplň práce
Prijme do trvalého pracovného pomeru zubného technika.
Zamestnanec bude pre zamestnávateľa vykonávať práce, spočívajúce v:
- zhotovovanie modelov ústnej dutiny pomocou sadrových odliatkov
- zhotovovanie voskových replík zubov a ústnej dutiny
- zhotovovanie a opravovanie koruniek, mostíkov, snímateľných náhrad a zubných aparátov
- komunikovanie so zubnými lekármi a čeľustnými ortopédmi
- vykonávanie záverečných dokončovacích prác
- vykonávanie úloh a činností podľa pokynov nadriadeného
Pracovný čas: od 8:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 480 do 650 € za mesiac
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov, Karadžičova 7243/10
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 mesiace.
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2.
Hlaváčikova 3109/14
Bratislava-Karlova Ves
Kontaktná osoba: Mgr. Ahmad Zind
Telefón: +421911447417
Fax: +421220729424
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zdravotnícky asistent