Vienna Immo-Bau s.r.o.
Sme firma zaoberajuca sa vystavbou obytnych a prevadzkovych budov

Murár

Náplň práce
Murár
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 480 € za mesiac
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Petržalka, Kopčianska 10
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, komunikácia (jednanie s ľuďmi), tímová práca, analyzovanie a riešenie problémov, samostatnosť, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Cudzie jazyky: nemecký - elementárna: A1 a A2, chorvátsky - pokročilá: B1 a B2, srbský - pokročilá: B1 a B2.
Kopčianska 10
Bratislava-Petržalka
Kontaktná osoba: Jaroslav Miha
Telefón: +421918383152
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Murár