LPH a.s.
Hlavným predmetom našej činnosti je výroba výliskov z plastov, vrátane montáži vyšších celkov. V Poprade-Matejovciach pôsobíme od roku 2007. Spoločnosť je certifikovaná v súlade s ISO 9001:2000 a DIN ISO 14001:2004.

Merací technik

Náplň práce
- Vypracovávanie kalibračných postupov pre interné potreby (pre dotykové meradlá, kontrolné prípravky a ďalšie),
- vykonávanie kalibrácií podľa kalibračných postupov,
- vytváranie programov na 3D meradle a ich prípadná oprava.
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- Stabilné zamestnanie,
- moderné technológie a meracie zariadenia,
- podpora vzdelávania.
Miesto práce
okres Poprad
Poprad, Priemyselný areál Poprad - Matejovce 4779
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 6 mesiacov.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, analyzovanie a riešenie problémov, technická gramotnosť.
Počítače: Microsoft Windows - elementárna, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, praktické myslenie, spoľahlivosť.
Kontakt
LPH a.s.
Pod dolami 838
Vranov nad Topľou
Kontaktná osoba: Jana Jakubčová
Telefón: +421918533773
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Technik