Hanon Systems Slovakia s.r.o.
Hanon Systems Slovakia s.r.o. je globálnou spoločnosťou s viac ako 12.000 zamestnancami orientujúcou sa na vývoj a výrobu klimatizačných systémov pre automobilový priemysel v 33 prevádzkach v 18 krajinách sveta a s 5 technologickými centrami. V tomto segmente jej patrí 2. miesto na svete z hľadiska obratu. Spoločnosť sa radí medzi troch najväčších výrobcov komponentov pre automobilový priemysel vo svete. Výrobný závod Hanon Systems Slovakia v Ilave sa orientuje na výrobu klimatizačných jednotiek pre automobilky Kia, Hyundai, Ford, VW, BMW, McLaren, Porsche a ďaľšie. Vznikol v roku 2007 a v súčastnosti zamestnáva viac ako 700 zamestnancov.

Elektromechanik

Náplň práce
- preventívna a poruchová údržba strojov a zariadení
Štvorzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
- rastúca medzinárodná automobilová spoločnosť s bohatým sociálnym programom
Miesto práce
okres Ilava
Ilava, Ľudovíta Štúra 78
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky.
Certifikáty: Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (samostatný elektrotechnik) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1).
Ďalšie požiadavky: - SŠ / SOU – elektrotechnické, - platná vyhláška č.508/2009 - osvedčenie min. § 22 - podmienkou, - znalosť čítania výkresovej dokumentácie, - ochota pracovať v 4-zmennej prevádzke, - skúsenosti s automobilovou výrobou - výhodou, - základné znalosti programovania PLC - výhodou, - prax min. 3 roky vo výrobnej spoločnosti.
Ľudovíta Štúra 1033/78
Ilava
Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Tomaníková
Telefón: +421424451906
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektromechanik