EKOFIT s. r. o.
Záhradnícka firma zaoberajúca sa pestovaním a predajom okrasných rastlín

Záhradník

Náplň práce
Záhradnícke práce na okrasnej škôlke a to najmä sadenie, plevanie, polievanie, strihanie, mechanické a chemické ošetrovanie rastlín. Potreba práce aj v nepriaznivom počasí (dážď, sneh). V prípade potreby fyzická práca v záhradníckom odbore, ručné výkopové a zemné práce. Potreba práce cez víkendy a nadčas.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 480 do 480 € za mesiac
Miesto práce
okres Bytča
Kotešová, Kotešová - Oblazov 12
Termín nástupu
1. 3. 2018
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky.
Cudzie jazyky: ruský - pokročilá: B1 a B2, ukrajinský - pokročilá: B1 a B2.
Kotešová - Oblazov 12
Kotešová
Kontaktná osoba: Martina Šlesarová
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Záhradník