Hanon Systems Slovakia s.r.o.
Hanon Systems Slovakia s.r.o. je globálnou spoločnosťou s viac ako 12.000 zamestnancami orientujúcou sa na vývoj a výrobu klimatizačných systémov pre automobilový priemysel v 33 prevádzkach v 18 krajinách sveta a s 5 technologickými centrami. V tomto segmente jej patrí 2. miesto na svete z hľadiska obratu. Spoločnosť sa radí medzi troch najväčších výrobcov komponentov pre automobilový priemysel vo svete. Výrobný závod Hanon Systems Slovakia v Ilave sa orientuje na výrobu klimatizačných jednotiek pre automobilky Kia, Hyundai, Ford, VW, BMW, McLaren, Porsche a ďaľšie. Vznikol v roku 2007 a v súčastnosti zamestnáva viac ako 700 zamestnancov.

Operátor výroby

Náplň práce
• Obsluha technologických zariadení - výroba komponentov a systémov klimatizačných zariadení pre automobilový priemysel:
- lamelové hliníkové výmenníky tepla
- plastové dielce (vstrekovacie lisy)
- chladiace rozvody (hadice a trubky)
- výsledná montáž
• Základná údržba a nastavovanie strojov podľa pokynov
• Kontrolovanie parametrov kvality a hodnotenie výrobného objemu
Trojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Rastúca, stabilná automobilová spoločnosť s dlhodobo zabezpečeným výrobným programom
Firemná autobusová doprava a príspevky na dopravu
Dochádzkový bonus
Odmeňovanie závislé od výsledkov práce, 13. plat, preplácanie voľnočasových aktivít, preplácanie nadčasov
Miesto práce
okres Ilava
Ilava, Ľudovíta Štúra 78
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť.
Ďalšie požiadavky: Zodpovedný prístup k práci, manuálna zručnosť.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, technický talent, precíznosť (presnosť), spoľahlivosť.
Ľudovíta Štúra 1033/78
Ilava
Kontaktná osoba: Katarína Tomaníková
Telefón: +421424451906
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor