Detský domov

Pomocný vychovávateľ v detskom domove

Náplň práce
Pomocná práca vykonávaná pomocným vychovávateľom pri zabezpečení náhradnej rodinnej starostlivosti o deti a mládež, najmä starostlivosť o deti, upevňovanie hygienických návykov, skvalitňovanie spoločenského správania detí a mládeže, vykonávanie pomocných prác pri realizácii výchovno - vzdelávacieho procesu, sledovanie zdravotného stavu a výchovy, dohľad v noci v zariadení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately.
Uzávierka na podanie žiadostí je 24.1.2018. K žiadosti sa prikladá: životopis vo formáte Europass, doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, kópia výpisu z registra trestov nie staršia ako tri mesiace, referencie, certifikáty, doklady potvrdzujúcu prax, súhlas so spracovaním osobných údajov.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Rimavská Sobota
Jesenské, Mieru 155
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti).
Počítače: Microsoft Word - elementárna.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť, empatia, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).
Mieru 155
98002 Jesenské
Kontaktná osoba: Ildikó Lorinczová
Telefón: +421475698562
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vychovávateľ