Renáta Kureková - R.K.ŠTÚDIO

Pedikér

Náplň práce
Požaduje sa minimálne stredné odborné vzdelanie s výučným listom, študijný odbor nerozhoduje. Výhodou, nie podmienkou je osvedčenie na výkon práce pedikéra. Záujemca, ktorý má kladný vzťah k tejto práci bude zaučený resp. môže absolvovať kurz.

Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Rimavská Sobota
Rimavská Sobota, Hlavné Námestie 12
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Ďalšie požiadavky: Osobné stretnuie so zamestnávateľom je potrebné vopred telefonicky dohodnúť .
Malohontská 12/14
97901 Rimavská Sobota
Kontaktná osoba: Renáta Kureková
Telefón: +421903551931
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pedikér, manikér