KOMPAVA spol. s. r. o.
Kompava s.r.o. je slovenský výrobca výživových doplnkov s distribúciou produktov do lekární, fitness a špecializovaných obchodov na zdravú a športovú výživu.

Marketingový manager

Náplň práce
• vedenie oddelenia marketingu
• uvádzanie nových produktov spoločnosti na trh
• realizácia a zlepšovanie marketingových stratégií spoločnosti
• rozvoj a realizácia marketingového plánu v spolupráci s obchodným manažérom a obchodnými zástupcami
• účasť na nových projektoch spoločnosti
• aktívne podieľanie sa na získavaní nových zákazníkov prostredníctvom marketingu a udržiavanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
• sledovanie a analyzovanie konkurencie a jej stratégie
• sledovanie nových trendov v marketingu i v oblasti výživových doplnkov a ich implementácia do nových projektov
• návrh a realizácia efektívnej reklamnej kampane (web, print, media)
• podpora predaja, nadväzovanie obchodných vzťahov
• tvorba prezentačných materiálov
• tvorba reportov pre manažment spoločnosti
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
• zamestnanecké benefity a motivujúce finančné ohodnotenie
• dynamická práca v mladom a príjemnom kolektíve
• moderné pracovné prostredie
• kariérny rast
• podpora ďalšieho vzdelávania, semináre, školenia
• tímová práca
Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Nové Mesto nad Váhom, Piešťanská 1202/44
Termín nástupu
1. 3. 2018
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), tvorivosť (kreativita), technická gramotnosť.
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2.
Počítače: Corel Draw - pokročilá, Microsoft Word - vysoká, Microsoft Excel - vysoká, Microsoft PowerPoint - vysoká.
Ďalšie požiadavky: • skúsenosti s tvorbou marketingovej stratégie pre uvedenie nových výrobkov na trh a zvyšovanie predaja existujúcich výrobkov , • aktívna znalosť AJ samozrejmosťou, • dobré organizačné a komunikačné schopnosti , • samostatnosť, zodpovedný prístup k práci, profesionalita, • kreatívne myslenie, prezentačné schopnosti, dobré vystupovanie, • VŠ vzdelanie (marketing, PR, masmedia), • znalosť okrem Microsoft office v Adobe Photoshop alebo CorelDRAW, • praktické skúsenosti v oblasti marketingu a vedenia ľudí (min 3 roky).
Osobnostné predpoklady: predstavivosť, praktické myslenie, analytické myslenie.
Piešťanská 1202/44
Nové Mesto nad Váhom
Kontaktná osoba: Mgr. Jana Grejtáková
Telefón: +421327740052
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Marketingový manažér