MOUNTAIN GATE Suites & Spa, s.r.o.
Šport Hotel je hotelom s tradíciou, neformálnou rodinnou atmosférou ako aj historickým významom pre dnes už rozsiahle a vybudované lyžiarske stredisko Donovaly.Trojhviezdičkový hotel ponúka kvalitné, nadštardné služby a servis v nových priestoroch reštaurácie, lobby baru, kavierne či zmodernizovaných kongresových priestoroch. Hostia sa možu nechať rozmaznávať v krásnom zrenovovanom wellness so saunovým a bazénovým svetom, zacvičiť si vo fitness centre či zrelaxovať na masaži

Čašník, čašníčka

Náplň práce
Obsluha zákazníkov, príprava nápojov, roznášanie jedla, práca s registračnou pokladňou.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 20:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Ubytovanie a strava zdarma. Možnosť zdarma využívať služby hotelového wellness sveta mimo otváracích hodín.
Miesto práce
okres Banská Bystrica
Donovaly, Donovaly 15
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, tímová práca, analyzovanie a riešenie problémov, finančná a ekonomická gramotnosť.
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2.
Osobnostné predpoklady: cieľavedomosť, trpezlivosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).
Donovaly 15
Donovaly
Kontaktná osoba: Marek Daňo
Telefón: +421903575123
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka