RELAX ČERTOV, s.r.o.
Hotelové služby, bar, ubytovanie, stravovanie...

Čašník

Náplň práce
Obsluha zákazníkov, vedenie účtovníctva a skladového hospodárstva pre hotel, plynulá komunikácia so zahraničnými hosťami v ruskom jazyku.
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 20:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Púchov
Lazy pod Makytou, Lazy pod Makytou 667
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Cudzie jazyky: ruský - pokročilá: B1 a B2.
Ďalšie požiadavky: Plynulá komunikácia so zahraničnými hosťami v ruskom jazyku.
Lazy pod Makytou 667
Lazy pod Makytou
Kontaktná osoba: Martin Sieklik
Telefón: +421917913405
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka