Mestská časť Bratislava - Rača
orgán územnej samosprávy

Opatrovateľka v domácnosti

Náplň práce
Opatrovanie starších osôb v domácnosti - terénna opatrovateľská služba, vykonávanie úkonov sebaobsluhy a pomoc v domácnosti podľa zamluvnených úkonov klienta.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:30 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 610 € za mesiac
Gastrolístky, týždenný pracovný čas 37,5 h., možnosť výhodného ubytovania v ubytovni zamestnávateľa, príspevok zo sociálneho fondu, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, týždeň dovolenky navyše.
Pracovný pomer na dobu určitú je možné opätovne predĺžiť.
Prácu môžu vykonávať aj poberatelia dôchodku.
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Rača, Kubačova 21
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť.
Ďalšie požiadavky: Prácu môže vykonávať osoba, ktorá spĺňa kvalifikačné predpoklady - vzdelanie v odbore zdravotníctvo alebo absolvovala odborný opatrovateľský kurz v rozsahu min. 220 h. a preukázala bezúhonnosť výpisom z registra trestov. Požadujeme zdravotný preukaz., , Bližšie informácie o pracovnej náplni a podmienkach výkonu práce podá Mgr. Ivičičová na tel. č. 02/49112447, e-mail veronika.ivicicova@raca.sk alebo personálna referentka Mgr. Margita Somorovská, tel. č. 02/49112426, e-mail margita.somorovska@raca.sk.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), sebaovládanie.
Kubačova 21
Bratislava-Rača
Kontaktná osoba: Mgr. Margita Somorovská
Telefón: +421249112426
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Opatrovateľ