Zväz stavebných podnikateľov Slovenska
Zastupovanie záujmov zamestnávateľov.

Projektový manažér

Náplň práce
Koordinácia systému duálneho vzdelávania pre stavebný sektor.
Komunikácia so strednými odbornými školami a zamestnávateľmi.
Koordinácia uzatvárania zmlúv medzi školami, zamestnávateľmi a žiakmi.
Zabezpečovanie regionálnych rokovaní.
Výkazníctvo v rámci realizovaného projektu (merateľné ukazovatele, pracovné výkazy, hodnotiace správy..).
Samostatná koncepčná činnosť, proaktívny prístup pri navrhovaní nových opatrení na inováciu vzdelávania v stavebníctve.
Pracovný čas: od 8:00 do 17:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
zázemie v rešpektovanej spoločnosti
- práca v malom kolektíve
- stály plat a bonusy
- kreatívne a dynamické pracovné zaradenie
- pozícia s možnosťou osobného a profesíjneho rozvoja
- supervízia prostredníctvom úspešných manažérov
- možnosť naštartovania novej kariéry - získanie nových pracovných skúseností aj pre kandidátov bez praxe
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Petržalka, Viedenská cesta 5
Termín nástupu
1. 2. 2018
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný písomný prejav, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, informačná gramotnosť, analyzovanie a riešenie problémov.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá, Microsoft PowerPoint - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: Zaslaním svojho životopisu, motivačného listu, prípadne ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas k tomu, aby Zväz stavebných podnikateľov Slovenska, so sídlom: Viedenská cesta 5, 851 01 Bratislava spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.
Viedenská cesta 5
Bratislava-Petržalka
Kontaktná osoba: Ing. Pavol Kováčik, PhD.
Telefón: +421903434038
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Projektový manažér