Doprastav, a.s.
Doprastav je modernou stavebnou spoločnosťou s viac ako polstoročnou históriou, ktorá je schopná ponúknuť realizáciu stavieb akéhokoľvek druhu. Prostredníctvom svojich organizačných jednotiek realizuje stavby na celom území Slovenska ako aj v zahraničí. Stavebná činnosť spoločnosti je zameraná na: cesty a diaľnice, mosty, vodohospodárske diela, ekologické stavby, pozemné a podzemné stavby a inžinierske stavby.

Prípravár stavieb

Náplň práce
- Spracovanie kalkulácie nových položiek stavby a následné odsúhlasenie nových položiek u objednávateľa stavby.
- Príprava podkladov pre výber a uzatvorenie zmluvy o dielo s poddodávateľmi stavby.
- Spracovanie a odsúhlasenie rozpočtov pre naviac práce.
- Spracovanie cenového dopadu zmien pre dodatočné platby a spracovanie pokynov na zmenu.
- Priebežná aktualizácia výnosov a nákladov stavby v systéme RSV.
- Priebežná mesačná kontrola a aktualizovanie výrobnej kalkulácie v Cenkros-e a v RSV.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov, Drieňová 27
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), samostatnosť, technická gramotnosť.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: - CENKROS Plus - pokročilý, - MS Project - základy, - Čítanie a práca s technickou dokumentáciou., - Technické a analytické myslenie., - Samostatnosť a zodpovednosť., - Komunikačné zručnosti, vyjednávanie.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, analytické myslenie, spoľahlivosť.
Drieňová 27
Bratislava-Ružinov
Kontaktná osoba: Mgr. Viktória Sunyík
Telefón: +421248271322
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Projektant

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Rozpočtár, kalkulant