Technické služby mesta Prešov a.s.
Nosnou činnosťou spoločnosti je nakladanie s odpadmi vznikajúcimi na území mesta Prešov.

Samostatný účtovník

Náplň práce
• vedenie podvojného účtovníctva v účtovnom programe SOFTIP Profit Plus
• samostatná odborná činnosť v oblasti účtovníctva v zmysle platných zákonov, predpisov a aktuálnej metodiky príslušného zriaďovateľa
• spracovávanie účtovných výkazov, štatistík, spolupráca pri vypracovávaní výročných správ, spracovanie tabuliek a ekonomických prehľadov podľa pokynov priameho nadriadeného pracovníka
• aktívne sledovanie a následné uplatnenie v praxi všetkých zmien, doplnkov a novelizácií legislatívy súvisiacej s účtovnou agendou
• fakturácia
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 800 do 900 € za mesiac
Miesto práce
okres Prešov
Prešov, Bajkalská 33
Termín nástupu
3. 4. 2018
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 5 rokov.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, analyzovanie a riešenie problémov, samostatnosť, finančná a ekonomická gramotnosť.
Počítače: SOFTIP - pokročilá, Microsoft Word - vysoká, Microsoft Excel - vysoká, Microsoft Outlook - vysoká.
Ďalšie požiadavky: Ovládanie programu SOFTIP Profit Plus výhodou.
Bajkalská 33
Prešov
Kontaktná osoba: Anna Kušniriková
Telefón: +421517711708
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Účtovník