Attila Kovács - BUS - Bufet

Predavač/-ka

Náplň práce
Predavačka v bufete.

Miesto sa vytvára s podporou NP "Šanca pre mladých", kde je podmienkou :
- vek do 29 rokov a evidencia na ÚP min. 12 po sebe nasledujúcich mesiacov.

Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 08:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 2,8 € za hodinu
Miesto práce
okres Rožňava
Plešivec, Železničná 588
Termín nástupu
1. 2. 2018
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Certifikáty: Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1).
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi).
Počítače: Microsoft Word - elementárna.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Železničná 588
04911 Plešivec
Kontaktná osoba: p. Attila Kovács
Telefón: +421905424126
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Predavač