STARSTAFF Slovakia, s. r. o.
Spoločnosť STARSTAFF Slovakia, s.r.o., so sídlom Seberíniho 1, 821 03 Bratislava je mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou personálnou agentúrou momentálne pôsobiacou na trhu v Slovenskej republike. Za účelom skvalitňovania svojich služieb, či už pre klientov alebo zamestnancov prijímame do svojich radov len tých najlepších, aby sme mohli dodať služby v najvyššej požadovanej kvalite.

Operátor/ka výroby

Náplň práce
Prijmeme manuálne zručných pracovníkov, pracovníčky do výroby, ktorých hlavnou pracovnou úlohou bude:
- skladanie potápačských masiek,
- vizuálna kontrola hotových výrobkov,
- manipulačné práce vo výrobe (čistenie, balenie, lepenie, ukladanie),
- montážne práce vo výrobe,
- čistenie zariadení.
Práca je svojím charakterom vhodnejšia pre ženy.
Možnosť pracovať v 2-, 3- alebo 4-zmennej prevádzke.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- Práca v preverenom výrobnom podniku,
- práca v príjemnom prostredí,
- garancia práce a adekvátnych pracovných podmienok,
- stála podpora koordinátora,
- možnosť nadčasov,
- odmeňovanie na základe výkonu, garancia platu v plnej výške a vždy na čas,
- pre vysoko produktívnych pracovníkov garantujeme dlhodobú prácu.
Miesto práce
okres Humenné
Humenné, Jasenovská 34
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť.
Ďalšie požiadavky: - Ochota a chuť pracovať, - dobrý zrak, - schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie, - časová flexibilita (schopnosť pracovať na 2 a 3, 4-zmennú prevádzku), - vysoká zodpovednosť, - skúsenosti s prácou vo výrobe.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).
Seberíniho 1
Bratislava-Ružinov
Kontaktná osoba: Michaela Rudyová
Telefón: +421904901632
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor