BROCH ADLER SLOVAKIA s.r.o.

Nástrojár

Náplň práce
Príprava, oprava, skúšanie náradí pre strihanie a kalibrovanie, SOV, ÚSOV, prax 3 roky. Trojzmenný pracovný režim:
06:00 - 14:00 hod., 14:00 - 22:00 hod., 22:00 - 06:00 hod. Výberové konanie bude konané dňa 30.01.2018 o 09:00 hod. na ÚPSVaR Žilina v Klube práce. Nutné predložiť profesijný životopis.
Trojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 700 do 950 € mesačne
Miesto práce
okres Žilina
Žilina, Bytčianska 123
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Bytčianska 123
01003 Žilina
Telefón: 0905 871 317
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Frézar, sústružník