ASN METAL, s.r.o.
Sme slovenská strojárska firma s medzinárodným pôsobením od roku 1997. Zaoberáme sa trieskovým obrábaním, CNC sústružením, frézovaním, brúsením, zváraním, povrchovými úpravami. Vyrábame komponenty pre použitie v poľnohospodárstve, potravinárstve, stavebníctve.

CNC sústružník

Náplň práce
Obsluha CNC sústruhu systém HAAS a FANUC. Náplň práce ďalej spočíva po zaškolení v obsluhe a programovaní CNC a NC strojov. Pravidelná kontrola vyrábaných dielov. Vedenie predpísanej evidencie v priebehu celej výroby.
Dvojzmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Dochádzkový bonus. Plat sa pohybuje v rozmedzí od 4€/hodina pri absolventovi. Uchádzač s praxou od 4,50€/hodina.
Miesto práce
okres Nové Zámky
Nové Zámky, Považská 16
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť.
Ďalšie požiadavky: Prosíme záujemcov o uvedenú pozíciu aby zaslali svoj životopis na uvedenú mailovú adresu. Vhodných kandidátov budeme kontaktovať.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Považská 16
Nové Zámky
Kontaktná osoba: Mgr. Sylvia Korpášová
Telefón: +421356445890
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Frézar, sústružník