ISTERMEAT a.s.
Korene spoločnosti ISTERMEAT a.s., siahajú do polovice 80. rokov uplynulého storočia, kedy prvýkrát otvorila svoje brány a začala s výrobou a spracovaním mäsa a mäsových výrobkov. Významným medzníkom v historií spoločnosti bol rok 2004, kedy spoločnosť prešla kompletnou renováciou. Spoločnosť operuje na pozemku s rozlohou 9,3 ha, na ktorej sa nachádza výrobný závod s rozlohou 22.000 m2 a zabezpečuje pracovné možnosti pre viac ako 120 ľudí. Vďaka vlastnej porážke, rozrábke a výrobe ďalej dokáže kontrolovať celý proces spracovania (sledovateľnosť každého kusu mäsa), ako aj zabezpečiť čerstvosť a kvalitu mäsa a mäsových výrobkov.

Mäsiar - údenár

Náplň práce
- váženie, príjem suroviny a výdaj výrobku
- rezanie suroviny, príprava a vyváženie materiálu k miešaniu
- správne zamiešanie a porezanie suroviny
- správne zaúdenie, tepelné opracovanie a následné dochladenie
- príprava surovín na varenie, samotné varenie a oberanie vareného mäsa
- miešanie varenej výroby
- vykosťovanie bravčoviny/hovädziny na linke
- čistenie, porciovanie častí bravčového mäsa
- porážka jatočných zvierat, odkožovanie, odkrvovanie
- výroba mäsových výrobkov
Pracovný čas: od 6:00 do 15:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
- príplatky za odpracované sviatky a nedele
- mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady
- profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
- stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
- dlhodobá pracovná perspektíva
- možnosť kariérneho rastu
Miesto práce
okres Dunajská Streda
Dunajská Streda, Povodská 14
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Certifikáty: Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1).
Povodská 14
Dunajská Streda
Kontaktná osoba: Erika Foldesova
Telefón: +421313919029
Fax: 0315526383
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Mäsiar