EUROMILK, a.s.
Žitnoostrovský región (Csallóköz) je bohatý chovom dobytku a dlhodobou tradíciou poľnohospodárskej produkcie;- Výrobná štruktúra je úzko špecializovaná na trvanlivé mliečne výrobky, maslo, kyslé mliečne výrobky, sušené mliečne pudingy a sušené mlieko;- Cca. 10.500 m? výrobných zariadení na ploche 9.4 hektárov;- Ročný obrat spoločnosti: 24 000 000 - 30 000 000 €.

Prevádzkový elektrikár

Náplň práce
čítanie technickej dokumentácie
navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia
vysekávanie otvorov a rýh do stien a podláh
odblankovávanie elektrických vodičov a káblov
zapájanie elektrických vypínačov, zásuviek, rozvádzačov, spínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov, svietidiel a ostatných zariadení
diagnostikovanie a odstraňovanie porúch a chýb na elektrickom vedení
dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 16:00.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
príplatky za odpracované sviatky a nedele
mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady
profesionálne zaškolenie a ďalšie vzdelávanie
stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
dlhodobá pracovná perspektíva
možnosť kariérneho rastu
Miesto práce
okres Dunajská Streda
Veľký Meder, Bratislavská 41
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Bratislavská 41
Veľký Meder
Kontaktná osoba: Erika Foldesova
Telefón: +421315904800
Fax: +421315522551
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektrikár