Insignia Lifestyle Boutique Limited, organizačná zložka
concierge služby a služby manažmentu životného štýlu

Project Manager

Náplň práce
- Determinate and ensure successful execution of detailed project schedule breakdown by developing operational plans for a lifestyle management team
- Report to the Managing Director in project scheduling, workflow, staffing levels
- Mentor and support lifestyle management team members in their workloads and progress
- Establish and maintain supplier relationships to ensure high quality and services
- Monitor digital production process with the agencies
- Project budgeting and managing external resources and suppliers
- Manage workflow and improving the development processes of the respective App
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 9:00 do 18:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 480 do 480 € za mesiac
Iné výhody
- working for international lifestyle company
- working with young highly motivated team
- internal company trainings
- company events, teambuildings
- meal vouchers
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto, Štefánikova 15
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, komunikácia (jednanie s ľuďmi), tímová práca, analyzovanie a riešenie problémov, rozhodovanie, samostatnosť, finančná a ekonomická gramotnosť.
Cudzie jazyky: anglický - vysoká: C1 a C2, ruský - vysoká: C1 a C2.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá, Microsoft PowerPoint - pokročilá, Internet - vysoká.
Ďalšie požiadavky: - 5 years of experience in luxury lifestyle management, travel and concierge, - subject matter expertise in project management, - good knowledge and access to suppliers worldwide, - fluent negotiation skills, - excellent written and spoken communication skills, - confident when using a computer and office equipment, - languages: fluent English, Russian, additional language is an advantage.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, analytické myslenie, iniciatívnosť, komunikatívnosť, asertivita.
Štefánikova 15
Bratislava-Staré Mesto
Kontaktná osoba: Miriam Beňová
Telefón: +421918726909
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Projektový manažér