UKr spol. s r. o.
Stavebná spoločnosť zameraná na výstavbu a rekonštrukciu obytných a neobytných budov

Stavebný majster

Náplň práce
- riadenie a koordinácie stavebných prác a to najmä v oblasti murár, tesár, obkladač, štukatér, elektrikár, kurenár, vodár
- zabezpečovanie a vykonávanie stavebných prác na stavbe podľa harmonogramu
- odolávať krízovým a stresovým situáciám
- schopnosť koordinovať pracovníkov
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 480 do 650 € za mesiac
Iné výhody
- zabezpečenie a príspevok na ubytovanie
- v prípade osvedčenia je po skúšobnej dobe možnosť zvýšenia mzdy
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov, Rovníková 10
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), fyzická zdatnosť.
Cudzie jazyky: slovenský - elementárna: A1 a A2, ruský - pokročilá: B1 a B2, ukrajinský - pokročilá: B1 a B2.
Rovníková 10
Bratislava-Ružinov
Kontaktná osoba: Ivan Bochkor
Telefón: +421944127544
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Majster výroby