EAT HAM s.r.o.
EAT HAM

Vodič - rozvoz jedla

Náplň práce
Kontaktovat na čísle : 0915 263 043 pre bližšie info.
Jednozmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 2,759 do 2,8 € za hodinu
Miesto práce
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica, Kyjevské námestie 3
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Ďalšie požiadavky: vek 18 rokov, - dobrý zdravotný stav, - Vodický preukaz skupiny B, - zdravotný preukaz, - ochotu pracovať, - samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), spoľahlivosť, komunikatívnosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), sebaovládanie.
Zápotockého 10
Prešov
Kontaktná osoba: Gabriel Butkovič
Telefón: +421915263043
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič