MIPE Invest, s.r.o.
Sme firma zaoberajúca sa predajom a montážou PVC a AL okien a dverí.

Stavbyvedúci

Náplň práce
Stavebná firma, s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti verejných zákaziek, zaoberajúca sa revitalizáciou stavieb (zateplenie, okná, strechy,..), výstavbou a predajom bytov, MIPE Invest, s.r.o., príjme do TPP / SZČO dvoch pracovníkov na pozíciu Stavbyvedúci.

Náplň práce:
- koordinácia práce na stavbe
- zodpovednosť za prerozdelenie kompetencií na stavbe
- koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu
- realizácia stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite
- kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality, objednávanie stavebného materiálu
- príprava podkladov a dokumentácie na fakturáciu za vykonané práce
- priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavanie termínov
- kontrola projektu (náklady, kvalita, termíny, bezpečnosť)
- dohľad nad projektovými dokumentmi a príslušnými povoleniami

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, svoje životopisy zasielajte na e-mailovú adresu mipeinvest@mipeinvest.sk.
Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov na výberové konanie, ďakujeme za pochopenie.
Pružný pracovný čas.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Žilina
Žilina, Národná 16
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Ďalšie požiadavky: Požiadavky:, - minimálne 2 rokov skúsenosti s prácou stavbyvedúceho (nutná), - schopnosť pracovať samostatne, ako aj súčasť tímu a byť pripravený vziať na seba úlohy s vysokou úrovňou obtiažnosti, - vodičský preukaz B, - čítanie výkresovej dokumentácie, - požadujeme samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť, organizovanosť, - vzdelanie v stavebnom odbore, , Odborná spôsobilosť pre činnosť stavbyvedúceho nie je podmienkou.
P. O. Hviezdoslava 551
Varín
Kontaktná osoba: Katarína Kňazková
Telefón: +421918705403
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Stavbyvedúci