Sabai a.s.
Spoločnosť Sabai a.s. je Thajské masážne centrum sústredené na uvoľnenie telesnej a duševnej schránky človeka ......

Masér

Náplň práce
Vykonávanie tradičnej thajskej masážnej techniky.
- Laurinská 10, BA.
- HHI Bajkalská 25, BA.
- HDT Trnavská cesta 27, BA.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 480 do 600 € za mesiac
Iné výhody
- Práca s príjemným thajským kolektívom.
- Ubytovanie.
- Cestovanie MHD-BA.
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto, Laurinská 4
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2.
Ďalšie požiadavky: Základy thajského jazyka vítané (kolektív prevažne thajského kráľovstva).
Kontakt
Sabai a.s.
Laurinská 4
Bratislava-Staré Mesto
Kontaktná osoba: Danka Badurikova
Telefón: +421259241131
Aktualizované 12.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Masér