HOTEL CAPITAL s.r.o.
Hotel Capital je jedinečným miestom nachádzajúcim sa v absolútnom centre mesta, vzdialený len 50 metrov od pešej zóny. V novozrekonštruovanom plne klimatizovanom hoteli nájdete pohodlie a luxus na vysokej úrovni, ktorú potvrdzuje aj 10. miesto v kategórii Business hotel v Slovenskej Republike - ocenenie v Trend Top Reštaurácie a hotely na Slovensku.

Pomocná sila do kuchyne

Náplň práce
Upratovanie kuchyne v hoteli, umývanie riadu, príborov, kuchynských potrieb a zariadení.
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 22:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Strava počas služby.
Miesto práce
okres Nitra
Nitra, Farská 16
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 mesiace.
Farská 16
Nitra
Kontaktná osoba: Ing. Branislav Peťovský
Telefón: +421948335982
Aktualizované 11.1.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce