Mark2 Corporation Slovakia s.r.o.
M2C Slovakia je spoločnosť s 22. ročnou tradíciou.
Slovenským a medzinárodným investorom z najrôznejších odvetví ponúkame služby integrovaného facility managementu. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a know-how v rámci služieb bezpečnosti, údržby a upratovania, sa M2C stalo dôležitou entitou udávajúcou trendy na trhu.

Pracovník bezpečnostnej služby

Náplň práce
Hľadáme pre obchodný dom IKEA spoľahlivých a šikovných SBS pracovníkov ktorý sa stanú členom nášho tímu. Tak neváhaj a pridaj sa k nám.Dobré platpvé podmienky

Náplň práce:
- kontrolná činnosť
- pochôdzková činnosť
- monitoring
- parking
- komunikácia s bezpečnostným manažérom
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 900€/netto
Iné výhody
Preplácame 70% na ubytovanie
Náborový príspevok 50€
Odmena za kamaráta
Zabezpečený pitný režim
Strava počas služby za symbolicku cenu
Gastro lístky
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Čistý odpis registra trestov,zdravotná sposobilosť
Kontaktná osoba: Simona Balogová
Telefón: 0918121581
Aktualizované 17.9.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pracovník bezpečnostnej služby