Mark2 Corporation Slovakia s.r.o.
M2C Slovakia je spoločnosť s 22. ročnou tradíciou.
Slovenským a medzinárodným investorom z najrôznejších odvetví ponúkame služby integrovaného facility managementu. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a know-how v rámci služieb bezpečnosti, údržby a upratovania, sa M2C stalo dôležitou entitou udávajúcou trendy na trhu.

Pracovník bezpečnostnej služby

Náplň práce
Prijmeme SBS pracovníka do nákupného centra

Náplň práce :
-kontrola pasáže s kntrolou eskalátorov a výťahov
- poskytovanie informácií návštevníkom centra
- kontrola zamknuteľnosti objektu v nočných hodinách
- kontrola zakázaných reklám v centre
- sledovanie podozrivých osob

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
5€
Iné výhody
Výhody a benefity :
- práca v medzinárodnej spoločnosti
- výplata vždy na čas
- ubytovanie do 200€ či už na ubytovni, alebo v prenájme
- príspevok na cestovné do 70€
- bonus za rýchly nástup 50€ po prvom odpracovanom týždni,
- náborový bonus 100€ po prvom odpracovanom mesiaci,
- vernostný bonus 100€ po skúšobnej dobe (3 mesiace)
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Informácie pre uchádzača
Ak nemáte preukaz odbornej sposobilosti pomožeme Vám ho získať
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
čistý odpis z registra trestov a zdravotná spôsobilosť
Kontaktná osoba: Simona Balogová
Telefón: 0918121581
Aktualizované 17.9.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pracovník bezpečnostnej služby