Mark2 Corporation Slovakia s.r.o.
M2C Slovakia je spoločnosť s 22. ročnou tradíciou.
Slovenským a medzinárodným investorom z najrôznejších odvetví ponúkame služby integrovaného facility managementu. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a know-how v rámci služieb bezpečnosti, údržby a upratovania, sa M2C stalo dôležitou entitou udávajúcou trendy na trhu.

Pracovník bezpečnostnej služby

Náplň práce
Chceš stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti a pravidelný príjem?
Tak sa staň členom nášho tímu na pozíciu pochodzkar,segway.Tvojou náplňou práce bude :
Pochodzkar : ochrana majetku,života a zdravia osob,kontrola pasáže,kontrola zakázaných reklám v centre,sledovanie podozrivých osob
Segway : jazdenie na segwey v okolí centra
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
3,53
Iné výhody
Zamestnanecké výhody, benefity:
Náborový príspevok 30€ po troch odpracovných zmenách
Príspevok na ubytovanie
Odmena za kamaráta 50€
Možnosť kariérneho postupu
Stravné lístky 3,38€
Pracovno právne poradenstvo
Právne poradenstvo pri prípadných exekúciach
Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Informácie pre uchádzača
Ak nemáte preukaz odbornej sposobilosti pomožeme Vám ho získať
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
čistý odpis z registra trestov a zdravotná spôsobilosť
Kontaktná osoba: Simona Balogová
Telefón: 0918121581
Aktualizované 13.2.2018

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pracovník bezpečnostnej služby